Kurs WordPress tworzenie wlasnych wtyczek - Kurs WordPress - tworzenie własnych wtyczek

Kurs WordPress – tworzenie własnych wtyczek

Wtyczki WordPress znacznie rozszerzają możliwości tego i tak świetnego systemu do tworzenia stron internetowych. Dzięki wtyczkom można stworzyć potężne i ładne strony. Użytkownicy WordPressa szukają wciąż nowych wtyczek, również takich, które jeszcze nie istnieją, z funkcjami dostosowanymi do konkretnej strony.

Developerzy to osoby, które piszą wtyczki WordPress. Możesz być jednym z nich i dorabiać do pensji lub żyć tylko ze sprzedaży pluginów.  Możesz stworzyć wtyczkę z nietypową funkcjonalnością, którą kupią setki tysięcy użytkowników WordPressa!

Z kursem  nie tylko nauczysz się jak robić wtyczki, ale również jak je dystrybuować. Poznasz nowe funkcje API. Zawarta w kursie oparta jest na oficjalnych standardach i zaleceniach twórców WordPressa. Dodatkowo nauczysz się innych niezbędnych technik.

Stworzysz gotową wtyczkę z wieloma funkcjonalnościami, która będzie podstawą do tworzenia zupełnie własnych pluginów gotowych do sprzedaży i użycia. Sposób tworzenia jest wyjaśniany w przejrzysty sposób, ale ze wszystkimi szczegółami.

Zobacz kursy Kurs WordPress – tworzenie własnych wtyczek>>>

Leave a Reply