You are currently viewing Lato w Białej Dolinie Corso Przemek Misztal Marcelina

Lato w Białej Dolinie Corso Przemek Misztal Marcelina

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Lato w Białej Dolinie Corso Przemek Misztal Marcelina

Lato w Białej Dolinie Corso Przemek Misztal Marcelina
„Lato w Białej Dolinie” to niesamowita opowieść, która przeniesie Cię w świat pełen tajemnic i przygód. W tym kolejnym tomie, nasi ulubieni bohaterowie: Mia, Anaszka, Leśniczy Gałązka oraz Babcia i Dziadek Bębnowie, stają naprzeciwko Obcych, którzy niespodziewanie pojawiają się w Białej Dolinie. Ale to jeszcze nie wszystko! Na horyzoncie pojawił się także najsłynniejszy reżyser na świecie, który chce nakręcić film o tych tajemniczych przybyszach.
Przygotuj się na fascynującą podróż! Tym razem będziesz świadkiem niezwykłych historii, które są pełne przyjaźni, miłości, odwagi, ciekawości i oddania naturze. „Lato w Białej Dolinie” to opowieść, która ukazuje prawo do bycia sobą oraz pokazuje, że każda przeciwność losu może być pokonana.
Wraz z bohaterami będziesz musiał wspomóc Stacha w jego walce z nadwagą, dowiedzieć się, dlaczego zielone jagódki milczą i nawet spróbować swoich sił w tworzeniu własnego filmu fabularnego. A co najważniejsze, spotkasz najsłynniejszego reżysera w historii, który zamierza stworzyć arcydzieło w Białej Dolinie.
Przekonaj się sam, jak mieszkańcy Białej Doliny radzą sobie z małymi i dużymi problemami. Ta niezwykła historia nauczy Cię, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każda trudność może zostać pokonana. „Lato w Białej Dolinie” to książka, która przypomina nam o sile przyjaźni, determinacji i zdolności do przezwyciężania przeciwności losu. Przygotuj się na niezapomniane chwile w towarzystwie bohaterów, którzy wciągną Cię w swoje przygody i nauczą, że nic nie jest ważniejsze od bycia sobą.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!