Magiczne Drzewo Tom 8 Inwazja Andrzej Maleszka

Magiczne Drzewo 200x300 - Magiczne Drzewo Tom 8 Inwazja	Andrzej MaleszkaMagiczne Drzewo Tom 8 Inwazja Andrzej Maleszka

Pamiętacie, jak Idalia i Alik zostali przeniesieni do Świata Ogromnych? Byli tam jedynymi małymi istotami, chodząc do szkoły z pięciometrowymi dziećmi? By ich uratować, Kuki, Gabi i mówiący pies Budyń zorganizowali wyprawę ratunkową. Przygoda trwa jednak dalej! Idalia, Alik, Kuki i inni znów muszą stawić czoła Ogromnym. Tym razem jednak? na Ziemi! A nie jest to rzecz prosta. Jak bowiem ukryć przed ludźmi stworzenie większe niż dom? Jak pokonać Ogromnych? Jak sprawić, by powrócili oni na swoją rodzimą planetę? Co tym razem spotka bohaterów “Magicznego drzewa”.

Nieograniczona, niczym nieskrępowana wyobraźnia Andrzeja Maleszki zabiera nas w kolejną niezwykłą podróż. A podróż to jak zwykle pełna przygód, niebezpieczeństw i czarów. Każdy kolejny tom serii zaskakuje czytelników. Za każdym razem pochłania nas bez reszty. Zatem nie będzie niczym dziwnym, jeśli i tym razem nad lekturą ósmej już części cyklu “Magiczne drzewo” spędzimy długie, lecz z pewnością bardzo przyjemne godziny.

Andrzej Maleszka, reżyser, scenarzysta, aktor Teatru Nowego w Poznaniu, jest autorem serialu telewizyjnego “Magiczne drzewo”, na motywach którego powstaje omawiana tutaj seria, której ósmym tomem jest właśnie “Inwazja”. Serial zdobył sobie ogromną popularność. Występowali w nim tak znani i cenieni aktorzy jak Danuta Stenka, Maria Peszek, Wojciech Molski czy Wiktor Zborowski. Powstał również film pełnometrażowy pod tym samym tytułem, a prawa do niego chciały wykupić znane na całym świecie wytwórnie filmowe: Paramount i Walt Disney. W książkach nawiązujących do produkcji telewizyjnych mamy wszystko to, co najlepsze. Przede wszystkim zaś gwarancję wyśmienitej zabawy i poruszających przygód! Dlatego nie zwlekając zapoznajmy się z kolejną odsłoną perypetii naszych ulubionych bohaterów: Kukiego, Idy, Aleksandra, Budynia i reszty!

Leave a Reply