You are currently viewing Maigret i panna z kamienicy Georges Simenon

Maigret i panna z kamienicy Georges Simenon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Maigret i panna z kamienicy Georges Simenon

Maigret i panna z kamienicy Georges Simenon
Zapraszamy do fascynującego świata Georges’a Simenona, gdzie w powieści “Maigret i panna z kamienicy” odkryjesz tajemnice mrocznej strony zwykłych ludzi. Autor, choć nie został uhonorowany ważnymi nagrodami literackimi za życia, przewyższa swoimi dziełami setki książek noblistów, doskonale oddając prawdę o naturze człowieka.
W tej intrygującej historii odwiedzamy biuro komisarza Maigreta, którego odwiedza regularnie panna Cécile Pardon, mieszkająca z ciotką w ich kamienicy. Wszystko zaczyna się od doniesień panny Pardon o regularnych nocnych nawiedzeniach jej domu. Na początku koledzy komisarza wyśmiewają go, twierdząc, że ma tajemniczą wielbicielkę, która szuka pretekstu do spotkania z nim.
Jednak sytuacja zmienia się, gdy panna Pardon nagle znika, a Maigret otrzymuje wiadomość od niej: “Musisz mnie koniecznie przyjąć. Dziś w nocy wydarzył się straszny dramat”. Teraz czas na komisarza, by wkroczyć w świat mrocznych zagadek i rozwiązać tę tajemniczą sprawę.
Georges Simenon, ceniony pisarz zasługujący na miano mistrza fabuły, napisał ponad 200 powieści i stworzył postać komisarza Maigreta, która na stałe zagościła w kanonie literatury kryminalnej. Jego styl pisania zachwyca pokolenia czytelników i nieustannie inspiruje.
“Maigret i panna z kamienicy” to jedna z wielu zapierających dech w piersiach książek z cyklu o Maigrecie, które w najbliższych latach ukażą się nakładem naszego prestiżowego wydawnictwa. Przygotuj się na niezapomniane emocje i zagłębienie się w świat tajemnic, który tylko Simenon potrafi tak doskonale odtworzyć.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!