Mam do pana kilka pytań Rebecca Makkai

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mam do pana kilka pytań Rebecca Makkai

Mam do pana kilka pytań Rebecca Makkai
Odkryj nową, zaskakującą stronę Rebecca Makkai – autorki bestsellerowego „Wierzyliśmy jak nikt”. Tym razem przenosi czytelników w wir kryminalnej intrygi, jednocześnie poruszając tematy ważne dla kobiet: ich praw, ciał i siły.
Akcja rozgrywa się w 1995 roku, w prestiżowym liceum Granby. Tragedia odbiera życie nastoletniej Thalii, której ciało znaleziono w basenie szkoły. Skazany za tę zbrodnię zostaje Omar, pracownik techniczny. Jednak po ponad dwudziestu latach do miasteczka powraca Bodie Kane, koleżanka zmarłej dziewczyny i dziś znana podkasterka. Dzięki jednej z uczennic odżywają mroczne tajemnice przeszłości, które obciążają umysły mieszkańców Granby. Okazuje się, że winny może nie być tak oczywisty, a tragiczne wydarzenia wciąż budzą wątpliwości i emocje – zarówno w świecie wirtualnym, jak i wśród byłych uczniów szkoły.
Czy policja prowadząca śledztwo dotarła do dna sprawy? Nie przegapili żadnego tropu? Bodie i jej podopieczni postanawiają samodzielnie przeprowadzić dochodzenie, które może zakwestionować ustalenia śledczych.
W oparciu o kryminalną intrygę, Rebecca Makkai przedstawia niezwykle istotną historię dotyczącą pozycji kobiet, ich praw, ciał i siły. Zachęca do śmiałego zadawania pytań o przeszłość – nawet jeśli odpowiedzi nigdy nie będą dostępne. Odkryj unikalny głos tej utalentowanej autorki i dołącz się do czytelników, którzy zostali wciągnięci w tę emocjonującą opowieść.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!