Memo i przedszkolaki Pakiet Tara Boland, Ewa Bulwarska, Paulina Cygal, Natalia Wajda

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Memo i przedszkolaki Pakiet Tara Boland, Ewa Bulwarska, Paulina Cygal, Natalia Wajda

Memo i przedszkolaki Pakiet Tara Boland, Ewa Bulwarska, Paulina Cygal, Natalia Wajda

„Memo i przedszkolaki” – pakiet do nauki j. angielskiego od podstaw

Sympatyczny smok Memo bardzo dobrze zna angielski, dlatego staje się wiernym kompanem dzieci w wieku przedszkolnym. Zaprasza je do świata tego języka, ucząc ciekawych i ważnych słówek w atmosferze doskonałej zabawy.

Pakiet „Memo i przedszkolaki” powstał z myślą o dzieciach, które rozpoczynają naukę języka angielskiego od podstaw w przedszkolu. Wciągające zabawy, wpadające w ucho piosenki i wyliczanki, zagadki oraz gry sprawiają, że dzieci chłoną nowe słówka bez wysiłku, a każdą nową lekcję rozpoczynają z uśmiechem. Co ważne – zajęcia angielskiego mogą odbywać zarówno w przedszkolu, jak i w domu, pod opieką rodziców.

W skład pakietu wchodzą:

„Memo i przedszkolaki. Karty pracy” – zestaw angażujących kart pracy ze zróżnicowanymi zadaniami, odpowiednimi dla 3-4-latków i starszych dzieci;
„Memo i przedszkolaki. Poradnik dla rodziców i opiekunów wraz z filmami animowanymi na DVD” – pierwszy i jedyny na rynku kurs angielskiego dla przedszkolaków, prowadzony przez „wirtualną” nauczycielkę. To aż 70 mini lekcji do wykorzystania w przedszkolu lub w domu, wzbogaconych o instrukcje dla nauczyciela / rodzica (pojawiają się na ekranie).
Ten zestaw materiałów jest adresowany szczególnie dla dzieci, które rozpoczynają obowiązkową naukę angielskiego w przedszkolu. Efektywne metody dydaktyczne i wygoda korzystania z nagrań oraz kart pracy czynią ten pakiet uniwersalnym. Dzięki temu rozpoczęcie pracy z nim jest bardzo proste.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!