You are currently viewing Moc manifestowania Jordanna Levin

Moc manifestowania Jordanna Levin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Moc manifestowania Jordanna Levin

Moc manifestowania Jordanna Levin
Jordanna Levin, utalentowana dziennikarka i autorka podcastów, udostępnia w swojej inspirującej książce „Moc manifestowania” niezwykłe narzędzia i wskazówki, które pomogą nam przekształcić nasze życie.
Czy nie zdarza się nam codziennie pomyśleć, że naprawdę pragniemy, aby pewne rzeczy w naszym życiu się wydarzyły? A może nieustannie martwimy się o to, co jeszcze nie nadeszło, co pcha nas w wir niepotrzebnego lęku i niepewności?
Jordanna Levin, podobnie jak wielu z nas, również doświadczała tego typu obaw. Przez wiele lat była obsesyjnie zainteresowana tymi negatywnymi myślami i z przerażeniem obserwowała, jak wiele z tych rzeczy rzeczywiście się spełniało. Jednak po dłuższym czasie, zrozumiała, że nie przewiduje tylko przyszłości, ale ją aktywnie manifestuje. Wtedy postanowiła zmienić swoje podejście – skupić się na pozytywnych myślach, by w swoim życiu przyciągać jedynie dobre rzeczy.
To właśnie „Moc manifestowania” jest niezwykłym przewodnikiem, który wprowadzi nas w świat manifestacji i afirmacji. Jordanna Levin dzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami i praktykami, które pomogą nam osiągnąć to, czego pragniemy. Jest to prawdziwy skarb wiedzy dla tych, którzy pragną wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu za pomocą mocy podświadomości.
Ta książka nie tylko pokaże nam, dlaczego warto zaklinać rzeczywistość, ale również nauczy nas jak to robić w sposób skuteczny. To podręcznik dla każdego, kto pragnie transformować swoje życie i zrealizować swoje największe marzenia dzięki potężnej sile manifestacji.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!