Mocarne mózgi Kay Adam

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mocarne mózgi Kay Adam

Mocarne mózgi Kay Adam
Mocarne mózgi Kay Adam to najnowsza powieść, której autor, Adam Kay, zdobył już tytuł listy bestsellerów. Ta fascynująca książka, zilustrowana przez Henry’ego Pakera, jest hołdem dla najbardziej genialnych umysłów w historii i ich niezwykłych osiągnięć.
Na przestrzeni dziejów na ziemi żyło już sto miliardów ludzi. Jednak opisywanie życia każdej z tych osób sprawiłoby, że książka byłaby zdecydowanie zbyt gruba. Dlatego autor skupia się na dziesięciu wyjątkowych postaciach.
Przykłady? Czytelnicy poznają historię Amelii Earhart, która odważnie samotnie przeleciała nad ogromnym oceanem w malutkim samolocie – i to w czasach, gdy samoloty były jeszcze tworzone z drewna! A to jeszcze nie wszystko – w tamtych czasach nie było nawet możliwości oglądania filmów podczas lotu. Książka opowie również o Thomasie Edisonie, który wynalazł żarówkę i kamerę, mimo że jako dwunastolatek rzucił szkołę. Ponadto, czytelnicy spotkają wielu innych ludzi o wyjątkowo inteligentnych umysłach, którzy pewnego dnia obudzili się i nagle pomyśleli: „Oho, coś ciekawego wpadło mi do głowy!” I wtedy zmienili świat na zawsze.
„Mocarne mózgi” to nie tylko książka pełna ciekawostek i inspirujących historii. To także doskonały sposób na poznanie największych geniuszy, którzy poprzez swoje innowacje i odkrycia wpłynęli na nasz świat. Przekonaj się sam, jak niesamowite może być ludzkie myślenie i jak jedna mała myśl potrafi zmienić całą rzeczywistość.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!