You are currently viewing Napój cienisty Leśmian Bolesław

Napój cienisty Leśmian Bolesław

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Napój cienisty Leśmian Bolesław

Napój cienisty Leśmian Bolesław
„Napój cienisty” to niezwykle urokliwy zbiór poezji filozoficznej, który zabiera czytelnika w magiczną podróż do świata snów i marzeń. Ilustrowany kwiecistymi motywami oraz malowniczymi drzeworytami Zamościa, ta piękna książka ożywa przed naszymi oczami, przenosząc nas w inny wymiar estetyki.
Oryginalne wydanie z 1936 roku zostało starannie odtworzone, zachowując całą głębię emocji i mądrości zawartych w tych wierszach. Autor, Bolesław Leśmian, ukazuje w nich nie tylko swoje filozoficzne przemyślenia, ale także wplata wiersze o tematyce marzeń i tęsknoty. To fascynujące połączenie tworzy niezwykłą harmonię, która porusza każdego czytelnika.
Nie do przecenienia jest także bogata kolorystyka kwiatowa, która dopełnia tę mistyczną atmosferę zawartą w „Napoju cienistym”. Wzbogacona o drzeworyty Zamościa, książka staje się nie tylko odzwierciedleniem artystycznej pasji autora, ale również prawdziwym dziełem sztuki.
„Napój cienisty” to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jego elegantnie zaprojektowana okładka i unikalna zawartość na pewno wzbudzą zachwyt każdego miłośnika literatury oraz estetyki.
Wejdź w świat poezji i marzeń, odkryj piękno „Napoju cienistego” i pozostań urzeczony jego niezwykłym wdziękiem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!