Naśladowca – Mark Billingham

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Naśladowca - Mark Billingham

Naśladowca 200x300 - Naśladowca - Mark BillinghamRaymond Garvey w okrutny sposób zamordował kilka kobiet. Schwytany i osadzony w więzieniu umiera po nieudanej operacji guza mózgu. Jego historia, brutalna i krwawa, daje początek nowej serii zabójstw.

Piętnaście lat później pojawia się kolejny morderca, który bierze za cel dzieci ofiar Gurveya. Jest przebiegły, bezlitosny i niepohamowany, a na miejscu zbrodni pozostawia fragmenty starego rentgenowskiego zdjęcia. Inspektor Tom Thorne, który dochodzi do siebie po rodzinnej tragedii, musi jak najszybciej odnaleźć i zapewnić bezpieczeństwo pozostałym przy życiu dzieciom i odkryć tożsamość zwyrodnialca – zuchwałego, genialnego seryjnego zabójcy, z jakim Thorne nie miał wcześniej do czynienia. W tej grze nic nie jest tym, czym się wydaje? 

Morse, Rebus, a teraz Thorne. Kolejny superdetektyw dołączył do genialnego zespołu? nie możecie tego przegapić.
Lee Child

Detektyw inspektor Tom Thorne to rewelacyjna postać.
Karin Slaughter

Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat zdobywa najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne’a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów “Sunday Timesa”, m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica i Naśladowca. Na podstawie powieści z Thorne’em nakręcono serial filmowy. Jego reżyserem jest Stephen Hopkins, twórca Californication, a główne role zagrali David Morrissey i Natascha McElhone.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!