You are currently viewing Nawracajcie się natychmiast Bliźniak Grzegorz Krzysztof Gędłek

Nawracajcie się natychmiast Bliźniak Grzegorz Krzysztof Gędłek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nawracajcie się natychmiast Bliźniak Grzegorz Krzysztof Gędłek

Nawracajcie się natychmiast Bliźniak Grzegorz Krzysztof Gędłek
Czy żyjemy w wyjątkowym czasie poprzedzającym przyjście Chrystusa? Jak odczytywać coraz liczniejsze znaki czasów? Nie można przejść obojętnie obok współczesnych wydarzeń. Trwające na świecie kryzysy, krwawe konflikty zbrojne, rosnące napięcia, a nawet jawne prowokacje mocarstw atomowych, problemy głodu, niekontrolowanej migracji… Można powiedzieć, że zawsze tak było. Czym zatem różni się obecny czas od poprzednich epok? Przede wszystkim wielką apostazją, odchodzeniem od Boga całych narodów i społeczeństw.

Ksiądz Grzegorz Bliźniak odczytuje i interpretuje znaki czasów. W świetle licznych proroctw świętych i mistyków, zwłaszcza św. Faustyny, dostrzega, że jesteśmy dziś świadkami ostatecznej bitwy o serca i dusze ludzi na całym świecie. Czy jest nadzieja dla zagubionego świata? W najnowszym wywiadzie ks. Bliźniak podkreśla znaczenie i siłę orędzia o Bożym Miłosierdziu. Pokazuje, jak je praktykować, jak najpełniej korzystać z tej „ostatniej deski ratunku”, jak obronić swoją duszę i dusze bliskich w zbliżającym się czasie próby dla Kościoła i triumfu Antychrysta.

„Książka ks. Grzegorza Bliźniaka to trafna i porządkująca wiele rzeczy analiza znaków końca czasu w kontekście alarmujących wydarzeń w Kościele i na świecie. Napisana nie po to, aby wzbudzić nasz niepokój, ale by obudzić sumienia i wolę walki o Kościół, Polskę i nasze zbawienie. Autor nie pozostawia jednak czytelników bez nadziei: mamy orędzie Bożego Miłosierdzia jako ratunek i mamy naszą Matkę, która przychodzi z nieba, aby nas ostrzec i dodać otuchy obietnicą triumfu Jej Niepokalanego Serca.”

Dorota Porzucek, autorka bloga VICONA Fotografia Poświęcona

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!