Nic do stracenia Przemysław Piotrowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nic do stracenia Przemysław Piotrowski

Nic do stracenia Przemysław Piotrowski
„Nic do stracenia” Przemysława Piotrowskiego to porywająca opowieść o sile zemsty i odwadze, która zmienia życie bohaterów na zawsze.
Główna bohaterka, Luta Karabina, po przejściach związanych z porwaniem córki, postanawia rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Zostaje żołnierzem Wojska Polskiego i zajmuje się szkoleniem młodych rekrutów. Jednak los ma dla niej kolejne wyzwania. Kiedy informator donosi Zygmuntowi Szatanowi, emerytowanemu policjantowi, że w więzieniu, w którym przebywa jeden z porywaczy córki Luty, dzieje się coś podejrzanego, ich drogi się krzyżują. Oboje muszą zmierzyć się z przeszłością i stawić czoła kolejnym tarapatom.
Wszystko nabiera tempa, gdy Luta musi udać się do Turcji, aby pochować swojego ukochanego dziadka, byłego oficera tureckiego wywiadu. Jednak podróż ta odsłania przed nią prawdziwe tarapaty, z którymi nie miała wcześniej do czynienia.
„Nic do stracenia” to wciągająca lektura pełna napięcia i emocji. Przemysław Piotrowski mistrzowsko buduje suspens, trzymając czytelnika w niepewności aż do ostatnich stron. Swoją wartką narracją i dynamicznymi akcjami, książka wciąga jak wir, nie pozwalając oderwać się od lektury.
Jeśli szukasz historii pełnej zaskakujących zwrotów akcji, bohaterów pełnych determinacji i chwytającego za serce wątku emocjonalnego, to „Nic do stracenia” Przemysława Piotrowskiego jest właśnie dla Ciebie. Przygotuj się na niezapomnianą podróż w świat zemsty i odwagi!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!