You are currently viewing Nie cofniemy się o krok Strażnicy Galaktyki Tom 2 Ewing Al Marcio Takara Cabal Juann

Nie cofniemy się o krok Strażnicy Galaktyki Tom 2 Ewing Al Marcio Takara Cabal Juann

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nie cofniemy się o krok Strażnicy Galaktyki Tom 2 Ewing Al Marcio Takara Cabal Juann

Nie cofniemy się o krok Strażnicy Galaktyki Tom 2 Ewing Al Marcio Takara Cabal Juann
Zapraszamy do zapoznania się z drugim tomem nowej serii o Strażnikach Galaktyki z linii wydawniczej Marvel Fresh! Ta pełna akcji opowieść przeniesie Cię w odległy kosmos, gdzie polityczna mapa jest ponownie pisana. Autor, brytyjski pisarz i scenarzysta komiksowy Al Ewing, wraz z utalentowanymi artystami Juannem Cabalem i Marcio Takarą, kreują fascynujący świat pełen tajemnic i niebezpieczeństw.
Po upadku empireum Cotati, Marvel Boy, ambasador frakcji utopijnych Kree, staje w obliczu oskarżeń o morderstwa dyplomatów. Czy może za tym wszystkim stoi jakiś większy spisek? Jednocześnie, Knull, mroczny bóg symbiontów, zagraża Spartaxowi, a Peter Quill, pozornie martwy, przenosi się do magicznego świata po drugiej stronie rzeczywistości. Czy to nadal ten sam Peter Quill, czy też stał się już legendarnym Star-Lordem?
Ten emocjonujący album zawiera zeszyty #6–12 serii „Guardians of the Galaxy”, która rozpoczęła się w 2020 roku. Opowieść ta jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w serii „Strażnicy Galaktyki” autorstwa Donny’ego Catesa. Dzięki temu, otrzymujesz pełniejszy obraz wydarzeń w kosmicznym uniwersum Marvela.
Ciesz się przygodami Strażników Galaktyki w tej dynamicznej serii, gdzie kosmiczne konflikty i intrygi polityczne nie dają o sobie zapomnieć. Przygotuj się na niezapomniane chwile pełne akcji, tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie możesz przegapić tego fascynującego tomu!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!