You are currently viewing Nie tylko w lewo Jaźwiecki Adam

Nie tylko w lewo Jaźwiecki Adam

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nie tylko w lewo Jaźwiecki Adam

Nie tylko w lewo Jaźwiecki Adam
„Nie tylko w lewo” to pionierska książka, która przeniesie Cię w świat żużla jak żadna inna. Jej lektura sprawi, że będziesz tęsknić za zapachem metanolu i emocjami towarzyszącymi temu niesamowitemu sportowi.
Przez prawie pół wieku Adam Jaźwiecki poświęcił swoje życie żużlowi. Jako doświadczony dziennikarz i opiekun reprezentacji Polski, spędził niezliczoną ilość godzin podróżując po całym świecie. Od londyńskiego Wembley po Ullevi w Goeteborgu, od Vojens po Monachium – był obecny na wszystkich najważniejszych torach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przez te lata uważnie obserwował, jak czarny sport ewoluował.
Książka „Nie tylko w lewo” to esencja jego żużlowego doświadczenia. Jaźwiecki dzieli się nie tylko największymi sukcesami polskich żużlowców, ale także wspomina ikony jak Jerzy Szczakiel, pierwszy Polak zdobywca indywidualnego mistrzostwa świata na żużlu, oraz triumfy Tomasza Golloba. Czytelnik znajdzie tu również fascynujące wyścigi, w których zwyciężali wybitni zagraniczni zawodnicy.
Ta książka to prawdziwa kopalnia wiedzy, pełna historii, barwnych opisów, mądrych komentarzy i zabawnych anegdot z pięciu ostatnich dekad żużla. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu, czy dopiero odkrywasz jego uroki, „Nie tylko w lewo” dostarczy Ci wszystkich informacji, których potrzebujesz.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!