You are currently viewing Nowoczesny trening funkcjonalny Boyle Michael

Nowoczesny trening funkcjonalny Boyle Michael

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Nowoczesny trening funkcjonalny Boyle Michael

Nowoczesny trening funkcjonalny Boyle Michael
Nowoczesny trening funkcjonalny – rewolucyjne rozwiązania dla sportowców
Pragniesz osiągnąć doskonałość na siłowni, korcie, boisku, bieżni lub macie, ale obawiasz się ryzyka kontuzji? Michael Boyle udowadnia, że trening na najwyższym poziomie przy minimalnym ryzyku kontuzji jest możliwy. Jego najnowsza książka Nowoczesny trening funkcjonalny to niezbędne narzędzie dla wszystkich, którzy pragną wykrzesać z siebie maksimum możliwości.
Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych, Boyle dostarcza jasnych wskazówek oraz konkretnych planów treningowych. Autor wyjaśnia, jak poszczególne ćwiczenia wpływają na rozwój formy i możliwości sportowca, skupiając się zwłaszcza na progresji ćwiczeń samowzmacniających kończyny górne i dolne oraz mięśnie tułowia. Dodatkowo, rozwijanie równowagi, stabilności i siły jest kluczowe w każdej dyscyplinie, a Boyle podpowiada, jak to osiągnąć.
Co więcej, autor proponuje testy, które ułatwią stworzenie spersonalizowanego planu treningowego oraz przedstawia nieszablonowe ćwiczenia opracowane przez czołowych trenerów i fizjoterapeutów. Dzięki nim, Twoje możliwości sportowe będą stale rosnąć.
Czekając na Twoje zamówienie, dołączamy dostęp do ekskluzywnych nagrań wideo, które przedstawiają wiele omówionych w książce ćwiczeń. Dzięki nim samodzielnie będziesz mógł wykonywać nawet najbardziej skomplikowane ruchy i znacznie poprawisz swoje osiągnięcia sportowe, a także możliwości Twoich podopiecznych.
Nowoczesny trening funkcjonalny to niezastąpiona lektura dla każdego sportowca pragnącego osiągnąć sukces na polu sportowym. Poznaj rewolucyjne rozwiązania i zdobądź przewagę nad konkurencją!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!