O piciu Charles Bukowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - O piciu Charles Bukowski

O piciu Charles Bukowski
O piciu Charlesa Bukowskiego to niezwykła opowieść o destrukcyjnej relacji pisarza z alkoholem. Ta książka to prawdziwa uczta dla miłośników literatury, którzy cenią sobie bezkompromisowość i szczerość w piśmie.
Bukowski, nazywany przez siebie samozwańczym „starym świntuchem”, widział w alkoholu swoją muzę i zarazem klucz do wszystkich drzwi. To on pozwalał mu znosić samotność i towarzystwo, pełnić role poety, kochanka i przyjaciela. Jednak, jak się okazuje, ta miłość była równocześnie przekleństwem.
Zbiór O piciu, zredagowany przez Abla Debritto, przenosi nas w świat Bukowskiego – świat mocnych, smutnych i ironicznych tekstów, które doskonale oddają tę skomplikowaną relację pisarza z alkoholem. Czytelnicy otrzymują mieszankę prozy i poezji, która uderza prosto w głowę.
Ta lektura jest obowiązkowa dla osób, które szukają głębszego zrozumienia dla geniuszu Bukowskiego. To historia o największych pisarskich wzlotach i dotkliwych życiowych upadkach, które wiążą się z piciem. Przeżycia, które są tak realne, jakbyśmy byli tam razem z autorem.
Jeśli jesteś miłośnikiem literatury, która porusza emocje i wywołuje silne odczucia, O piciu Charlesa Bukowskiego jest dla Ciebie. Przekonaj się sam, jak alkohol mógł być zarówno siłą napędową, jak i zgubą dla tego niezwykłego pisarza.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!