You are currently viewing Oleandrowy miecz Płonące królestwa Tom 2 Tasha Suri

Oleandrowy miecz Płonące królestwa Tom 2 Tasha Suri

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Oleandrowy miecz Płonące królestwa Tom 2 Tasha Suri

Oleandrowy miecz Płonące królestwa Tom 2 Tasha Suri
Proroctwo potężnego boga obdarzyło Malini zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Teraz jest czas na nią, by sięgnąć po władzę i zmienić losy swojego królestwa. Otoczona oddaną armią, będzie musiała stoczyć bratobójczą walkę samotnie, stawiając wszystko na jedną kartę.
Prija, kapłanka dotknięta tajemniczą magią, marzy o tym, by uwolnić swój naród od zarazy i okrutnych rządów Malini – kobiety, którą kiedyś kochała. Oba ich cele są tak splecione ze sobą, że nieuniknione jest spotkanie, które może uratować to, co dla nich najważniejsze. Bez względu na koszty, jakie przyjdzie im ponieść, obie są gotowe zapłacić za to, czego pragną najbardziej.
Oleandrowy miecz Płonące królestwa to druga część tej niesamowitej serii Tashy Suri. Zaskakujący wątek proroctwa, pełne intrygi i emocji fabuła oraz barwne postacie zapewniają niezapomniane czytelnicze doświadczenie. Jeśli jesteś miłośnikiem dynastycznych konfliktów i magii, ta książka jest dla Ciebie. Przeżyj przygodę u boku Malini i Priji i odkryj, jaką cenę są w stanie zapłacić za swoje marzenia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!