One for My Enemy Olivie Blake

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - One for My Enemy Olivie Blake

One for My Enemy Olivie Blake
Zapraszamy do lektury powieści „One for My Enemy” autorstwa Olivii Blake. Ta hipnotyzująca historia przenosi nas do świata pełnego tajemnic, magii i niebezpieczeństw.
Akcja rozgrywa się w czasach pokoju, jednak dwie rywalizujące wiedźmowe rodziny nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Kiedy Masza Antonowa, idealna spadkobierczyni jednego z rodów, odkrywa kradzież, ktorej sprawcą okazuje się jej pierwsza miłość – Dimitrij, musi podjąć trudną decyzję. Pomimo ogromnej miłości do niego, nie może pozwolić na bezkarne działanie. Odpowiedzialność wobec matki i najmłodszej siostry Saszy wymaga surowej kary dla winowajcy.
Jednakże, Sasza angażuje się w niebezpieczny romans, a serce Maszy budzi się do życia, przełamując dotychczasowe zasady. Przeszłość ich matki rzuca długie cienie na życie obu sióstr. Obie są uwikłane w walkę między przestępczymi imperiami, gdzie rozlew krwi staje się nieunikniony. Teraz pytanie brzmi: czyjej krwi?
Autor bestsellerowej powieści „The Atlas Six” zaprasza czytelników do odwiedzenia mrocznego i magicznego Nowego Jorku, gdzie magia miesza się z niebezpieczeństwem. Odkryjcie historię rodzeństwa, które staje w obliczu przemocy i zagrożenia, w walce o własne życie i przyszłość. „One for My Enemy” to powieść, która porwie was od pierwszych stron i nie pozwoli oderwać się od lektury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!