Pocałuj mnie wiosną Emily March

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Pocałuj mnie wiosną Emily March

Pocałuj mnie wiosną Emily March
Pocałuj mnie wiosną to emocjonująca powieść pełna namiętności i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Autorka, Emily March, zabiera nas w podróż do urokliwego miasteczka Eternity Springs, gdzie napotykamy na przystojnego i tajemniczego mechanika o imieniu Josh oraz ambitną Caitlin Timberlake, która powróciła tam, by spełnić swoje marzenie.
Caitlin odniosła ogromny sukces w Nowym Jorku, ale czuła, że brakuje jej czegoś istotnego. Pragnienie związane z powrotem do rodzinnego miasta było silne i postanowiła je spełnić. Jednakże, w tym nowym rozdziale swojego życia, Caitlin spotyka przystojnego Josha, który burzy jej spokój. Pomiędzy nimi rodzi się niewiarygodna chemia, ale niestety Josh ma swoje własne plany.
Tajemnica Josh’a, którą stara się zakopać w malowniczym Kolorado, niespodziewanie wychodzi na jaw. Ich pierwsze spotkanie rozpala zmysły i porusza serce Josha, ale obiecał sobie, że nigdy więcej nie pozwoli sobie na związek. Jednakże, gdy wpada w tarapaty, a jego przyszłość staje w stanowczym zagrożeniu, może to być właśnie miłość i determinacja Caitlin, które uratują go przed beznadzieją.
Pocałuj mnie wiosną to wzruszająca opowieść o odnajdywaniu miłości w najmniej spodziewanym momencie. Ta wiosenna siła uczucia może odmienić nie tylko życie Caitlin i Josha, ale także przynosząc nadzieję i ukojenie innym mieszkańcom Eternity Springs. Czy ich miłość jest wystarczająco silna, by stawić czoła przeszkodom i pokonać własne lęki?
Jeśli jesteś miłośnikiem powieści pełnych porywających romansów i emocji, nie możesz przegapić Pocałuj mnie wiosną. Emily March w mistrzowski sposób tworzy barwne postacie, które poruszają czytelników i przywołuje scenerię tak realistyczną, że można w niej niemalże zamieszkać. Przygotuj się na niezapomnianą podróż do miasta pełnego sekretów i namiętności, gdzie wiosenne przebudzenie serca może sprawić cuda.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!