You are currently viewing Potwór z jeziora Yakari Tom 17 Job Derib

Potwór z jeziora Yakari Tom 17 Job Derib

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Potwór z jeziora Yakari Tom 17 Job Derib

Potwór z jeziora Yakari Tom 17 Job Derib
„Zapraszamy do odkrycia siedemnastego tomu tej mądrej opowieści dla dzieci o przygodach małego Indianina Yakariego i jego wiernego konia, Małego Pioruna. Autorstwa utalentowanego duetu – scenarzysty Joba (André Jobin) i rysownika Deriba (Claude de Ribaupierre), „Potwór z Jeziora Yakari” to fascynująca podróż w świat przyrody i przyjaźni.

W tej nowej przygodzie, Yakari i Mały Piorun odwiedzają bobry, którzy pilnie pracują nad naprawą tamy. Niespodziewanie odkrywają, że część dorosłych zwierząt zniknęła, a młody Lipek choruje. Yakari postanawia poprosić starego przyjaciela o pomoc w leczeniu małego bobrka. Nietypowa terapia prowadzi do fascynujących odkryć w pobliskim jeziorze, a także do rozwiązania tajemnicy zniknięcia bobrów.

Seria „Yakari” to nie tylko rozrywka dla najmłodszych, ale także wyjątkowe dzieło, które zdobyło uznanie na Festiwalu Komiksowego w Angoulême. To już siedemnasty tom z serii, która trwa od lat 60. i wciąż zachwyca zarówno młodszych, jak i starszych czytelników. Poznaj świat przygód, przyjaźni i tajemnic, w którym natura i zwierzęta odgrywają główną rolę.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!