Prosto do matury 1 Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres podstawowy Krzysztof Belka Maciej Antek Piotr Grabowski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Prosto do matury 1 Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres podstawowy	Krzysztof Belka Maciej Antek Piotr Grabowski

Prosto do matury 1 Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zakres podstawowy Krzysztof Belka Maciej Antek Piotr Grabowski

Matura to jeden z najważniejszych egzaminów dojrzałości, dlatego warto się do niego porządnie przygotować. Najlepiej zacząć od pierwszych dni nauki w szkole ponadpodstawowej i utrzymywać systematyczną pracę, a na pewno pójdzie jak po maśle!

„Prosto do matury 1. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy” został stworzony dla wszystkich przygotowujących się do obowiązkowej matury z matematyki. W podręczniku ujęto podstawową wiedzę zgodnie z kolejnością obowiązującego programu nauki.

Książka napisana jest w ciekawy i przejrzysty sposób. Zawiera około 1500 zadań z podziałem na tematy i poziom trudności. Poprzez treść i rozwiązywanie działań stworzonych w typie egzaminacyjnym możemy zdobyć i utrwalić potrzebną wiedzę. Po każdym temacie (zestaw „Prosto do matury”) znajdują się przykładowe zadania do rozwiązania, a po każdym dziale (zestaw „Powtórzenie”) przypomnienie najważniejszych informacji.

Przy większości ćwiczeń rozpisane są odpowiedzi i wskazówki, które zachęcają do samodzielnego rozwiązywania i sprawdzenia swoich umiejętności. Przydatnym wprowadzeniem do zagadnień jest sekcja „Warto powtórzyć” ułatwiająca przypomnienie wiedzy wartej powtórzenia i wymagającej zrozumienia. Podręcznik „Prosto do matury” pomaga w oswojeniu się z tym, co czeka wszystkich na egzaminie maturalnym.

Autorami podręcznika są Krzysztof Belka, Maciej Antek oraz Piotr Grabowski. We współpracy z wydawnictwem Nowa Era tworzą podręczniki i zbiory zdań z matematyki z serii „Prosto do matury” w zakresie podstawowym oraz rozszerzonym.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!