You are currently viewing Psychologia akademicka Podręcznik Tom 1 Doliński Dariusz Strelau Jan

Psychologia akademicka Podręcznik Tom 1 Doliński Dariusz Strelau Jan

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Psychologia akademicka Podręcznik Tom 1 Doliński Dariusz Strelau Jan

Psychologia akademicka Podręcznik Tom 1 Doliński Dariusz Strelau Jan
„Psychologia akademicka. Podręcznik. Tom 1” to niezbędna lektura dla studentów psychologii oraz wszystkich zainteresowanych tą fascynującą dziedziną wiedzy. Ta kompleksowa i wiarygodna pozycja stanowi doskonały przewodnik po najważniejszych obszarach psychologii.
Książka zawiera nie tylko klasyczne podejścia psychologiczne, ale również najnowsze osiągnięcia nauki. Przedstawiony zostaje rozwój psychologii na przestrzeni lat oraz wpływ psychiki na ludzkie funkcjonowanie, rozwój i działania. Podręcznik ten doskonale sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i praktyków.
„Psychologia akademicka. Podręcznik. Tom 1” omawia podstawy psychologii ogólnej i metodologii badań psychologicznych. Znajdują się tu także treści dotyczące psychologii osobowości, emocji, motywacji oraz różnic indywidualnych. To niezwykle wartościowy zbiór informacji, który jest nie tylko przydatny podczas studiów, ale także podczas zdobywania doświadczenia zawodowego.
Książkę napisali cenieni polscy psycholodzy i terapeuci – Jan Strelau i Dariusz Doliński. Ich duże doświadczenie zawodowe oraz liczne prace naukowe w różnych dziedzinach psychologii dodają tej pozycji wiarygodności. Kontynuacją „Psychologii akademickiej. Podręcznika. Tom 1” jest drugi tom, który stanowi doskonałe uzupełnienie teoretycznej i praktycznej wiedzy z tej dziedziny. Innymi cenionymi publikacjami Jana Strelaua są „Uwikłany temperament” oraz „Poza czasem”. Z pewnością warto się z nimi zapoznać.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!