Red Lies Balicka Joanna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Red Lies Balicka Joanna

Red Lies Balicka Joanna
„Red Lies” to jedna z najbardziej oczekiwanych serii autorki Joanny Balickiej, która wciągnie Cię w świat pełen intryg i emocji!
W psychologii każde kłamstwo ma swoją barwę, a czerwień symbolizuje żądzę zemsty, niezależnie od konsekwencji.
Poznaj Caliente Hamilton – silną i pewną siebie kobietę sukcesu, której przyszłość wiąże się z polityką. Jednak na pozór idealne życie rodzinne zostaje nagle wstrząśnięte. Przed wyborami Caliente odkrywa zdradę męża i desperacko próbuje ukryć ten skandal za wszelką cenę.
Aby spotkać się z kochanką męża, Caliente udaje się do kliniki. Tam w miejsce lekarki spotyka Xandera Westona – młodego doktora, który przypadkowo odkrywa jej tajemnicę. Wówczas przedstawia on Caliente propozycję, której trudno jest się oprzeć: rewanż na niewiernym mężu.
Caliente doskonale zdaje sobie sprawę, że romans z młodszym mężczyzną nie będzie korzystny w trakcie kampanii wyborczej. Jednak pożądanie jest zbyt silne, by się mu oprzeć. Co więcej, Caliente nie zdaje sobie sprawy, że Xander posiada własne powody, aby rozprawić się z senatorem. Oboje odkrywają, że zemsta może być nie tylko satysfakcjonująca, ale także napełniona rozkoszą.
„Red Lies” to historia pełna namiętności i zdrad, która przeniesie Cię w świat politycznych intryg. Uwaga – treści w książce są odpowiednie jedynie dla pełnoletnich czytelników! Przygotuj się na niezapomnianą podróż w emocjonalne gąszcz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!