You are currently viewing RozGROMić kryzys Jak żyć w świecie doświadczonym przez pandemię, kryzys i wojnę Polko Paulina Polko Roman

RozGROMić kryzys Jak żyć w świecie doświadczonym przez pandemię, kryzys i wojnę Polko Paulina Polko Roman

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - RozGROMić kryzys Jak żyć w świecie doświadczonym przez pandemię, kryzys i wojnę Polko Paulina Polko Roman

RozGROMić kryzys Jak żyć w świecie doświadczonym przez pandemię, kryzys i wojnę Polko Paulina Polko Roman
Książka „RozGROMić kryzys” autorstwa Pauliny i Romana Polków to niezwykle aktualna i potrzebna pozycja w dzisiejszych czasach pełnych niepewności i zmian. Autorzy nie tylko opisują i analizują otaczający nas świat doświadczony przez pandemię, kryzysy i wojny, ale także pokazują jak w tym wszystkim odnaleźć się i funkcjonować.
Wyróżniają się szerokim spojrzeniem na problemy współczesnego świata oraz konkretnymi rozwiązaniami, które mogą pomóc nam w radzeniu sobie z trudnościami. Książka porusza wiele istotnych zagadnień, takich jak kryzys klimatyczny, ekonomiczny, demokracji czy zaufania do instytucji. Autorzy pokazują, że te problemy nie pojawiły się nagle, lecz mają swoje korzenie w historii i decyzjach podjętych w przeszłości.
Niezwykle ważne jest również to, że książka odnosi się do polskiej rzeczywistości, co sprawia, że jest jeszcze bardziej dostępna i zrozumiała dla czytelników. Paulina i Roman Polkowie dają nam nadzieję, że choć kryzys jest trudny i wymaga wielu decyzji, to da się go opanować i wyciągnąć z niego pozytywne wnioski. Pokazują, że warto zrozumieć przyczyny problemów, poznać mechanizmy działania oraz zapanować nad lękiem.
„RozGROMić kryzys” to nie tylko książka o problemach, ale także o szansach, jakie niosą ze sobą trudne czasy. Autorzy motywują nas do wykorzystania tych szans i odniesienia zwycięstwa nad trudnościami. Ta książka pomoże Ci zrozumieć współczesny świat, dać Ci siłę do działania i wskaże drogę do osiągnięcia sukcesu nawet w najtrudniejszych momentach.
Nie pozwól, aby kryzysy Cię przytłoczyły – naucz się je rozgromić!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!