Ruby Redfort Spójrz mi w oczy Lauren Child

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ruby Redfort Spójrz mi w oczy Lauren Child

Ruby Redfort Spójrz mi w oczy Lauren Child
Ruby Redfort Spójrz mi w oczy to niezwykła książka, która przeniesie Cię w świat sensacji i przygód. Autor, Lauren Child, stworzyła postać Ruby – trzynastoletniej dziewczynki o niezwykłych umiejętnościach. Czy wyobrażasz sobie, że dziewczyna w tym wieku może być tajnym agentem? To właśnie Ruby!
Już na początku poznajemy główną bohaterkę, która jest niezwykle inteligentna i uzdolniona. W podstawówce stworzyła kod, którego nie potrafił złamać nawet profesor z prestiżowego Uniwersytetu Harvarda. Jej umiejętności szyfrowania są fenomenalne, a w codziennym życiu komunikuje się ze swoim przyjacielem za pomocą tajemniczych znaków. W dodatku, dla niej język francuski to pestka, a książki w oryginale to dla niej żaden problem.
Jednak życie Ruby diametralnie się zmienia, gdy dostaje propozycję pracy od tajnej agencji wywiadowczej. Jej zadaniem będzie łamanie skomplikowanych szyfrów i zagadki. Wielu z nas wpadłoby w panikę w takiej sytuacji, ale nie Ruby! Tajni agenci nie panikują.
Czy Ruby potrafić zachować tajemnicę? Oczywiście! Zajmuje się tym od zawsze. Jednak teraz jej umiejętności będą wystawione na próbę. Przed Ruby czeka wiele niebezpieczeństw i sekretów do ukrycia.
Ruby Redfort Spójrz mi w oczy to niesamowita opowieść, która wciągnie Cię od pierwszych stron. To historia o młodej dziewczynie, która musi sprostać wielkim wyzwaniom. Czy uda jej się? Dowiedz się, zagłębiając się w tajemniczą historię Ruby Redfort.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!