You are currently viewing Samotny Wilk i Szczenię Tom 5 Kojima Goseki

Samotny Wilk i Szczenię Tom 5 Kojima Goseki

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Samotny Wilk i Szczenię Tom 5 Kojima Goseki

Samotny Wilk i Szczenię Tom 5 Kojima Goseki
Zapraszamy do fascynującej podróży w świat honoru, zemsty i niebezpiecznych intryg z piątym tomem „Samotny Wilk i Szczenię” autorstwa Kojima Goseki. Ta kultowa seria samurajska powraca do Polski w nowym, rozbudowanym wydaniu, dostarczając czytelnikom jeszcze większej dawki emocji i adrenaliny.

Ogami i jego syn kontynuują swoją epicką podróż ku zemście, a zdradliwi Yagyu znów układają karty na swoją korzyść, wciągając w intrygi kolejny ród. To niezwykłe starcie honoru i odwagi, które skłaniają do refleksji nad ceną zemsty oraz lojalnością w świecie pełnym niebezpieczeństw.

„Samotny Wilk i Szczenię” nie tylko porywa czytelnika akcją i głębokimi emocjami, ale także wywarł ogromny wpływ na kulturę pop, stanowiąc inspirację dla licznych adaptacji filmowych i seriali telewizyjnych. Frank Miller czy Max Allan Collins, giganci światowej popkultury, przyznają się do inspiracji tym niezwykłym cyklem.

Przekonaj się sam, dlaczego „Samotny Wilk i Szczenię” zyskał miano kultowego dzieła, przenosząc czytelników w fascynujący świat samurajskiej epopei.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!