Śmierć na Wenecji Szymiczkowa Maryla Dehnel Jacek Tarczyński

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Śmierć na Wenecji Szymiczkowa Maryla Dehnel Jacek Tarczyński

Śmierć na Wenecji Szymiczkowa Maryla Dehnel Jacek Tarczyński
Czy szaleńcza burza zmieni losy nieustraszonej detektywki Zofii Szczupaczyńskiej? Przygotuj się na wybuch emocji, gdy zanurzysz się w mrocznym świecie „Śmierci na Wenecji” autorstwa Maryli Szymiczkowej – widowiskowej serii retrokryminałów, która podbiła serca czytelników na całym świecie.
Akcja rozgrywa się w lipcu 1903 roku, gdzie tajemnicza śmierć wprawia Kraków w strach. Woda Wisły wdziera się do miasta, a papież umiera w Rzymie. Jednak to nie przerażające wydarzenia są największym wyzwaniem dla samozwańczej detektywki. Dwie ofiary, jedna znaleziona w rzece, druga w wannie, stawiają przed nią trudne pytania i misterną zagadkę.
Profesorowa Szczupaczyńska, uzbrojona w rozmowy ze świadkami i tajemniczy list odebrany przed śmiercią denata, rusza na poszukiwanie prawdy. Ale czy zmienione w rzeki ulice zatrzymają jej nieustępliwość? Czy dowody, zwyczajowo zamazane zbrodnie, wypłyną na światło dzienne? A co z szacownym mężem profesorowej, który odkryje, że jego żona ukrywa pewne sekrety?
Maryla Szymiczkowa – to pseudonim, pod którym kryje się utalentowane duet pisarzy: Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński. Ich niezrównana wiedza o życiu codziennym Krakowa na przełomie XIX i XX wieku oraz bogate umiejętności literackie przekładają się na fascynujące opowieści. Ta pasjonująca podróż w czasie z detektywką Zofią Szczupaczyńską nie pozwoli Ci oderwać się od książki nawet na chwilę. Przekonaj się sam, że tajemnice wymagają rozwiązania, a wyłącznie profesjonalizm i determinacja mogą doprowadzić do rozwiązania tej skomplikowanej intrygi. Dołącz do milionów czytelników, którzy już pokochali „Śmierć na Wenecji” – prawdziwy klejnot w świecie retrokryminałów.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!