Stuart Gibbs Śledztwo w kosmosie

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Stuart Gibbs Śledztwo w kosmosie

Stuart Gibbs Śledztwo w kosmosie
Chcielibyście doświadczyć prawdziwej przygody w kosmosie? Stuart Gibbs w swojej fascynującej książce „Śledztwo w kosmosie” zabierze Was na Księżyc, gdzie z pozoru idylliczne życie w bazie przekształca się w niebezpieczną grę o życie.
Dwunastoletni Dashiell, główny bohater, nie spodziewał się, że mieszkanie na Księżycu będzie takie katastrofalne. Nuda i dyskomfort to codzienność, a jedzenie smakuje jak surowe plastikowe kawałki. Całe jego marzenia o wspaniałych przygodach w kosmosie okazują się jedynie złudzeniem.
Jednak wszystko zmienia się, gdy tajemnicza śmierć doktora Holtza porusza całą bazę. Co takiego odkrył ten słynny naukowiec, że jego życie zostało ukrócone? Co wydarzyło się, gdy wyszedł na powierzchnię Księżyca? Teraz Dashiell musi rozwiązać zagadkę morderstwa i odkryć, kto z załogi Bazy Księżycowej Alfa jest odpowiedzialny za tę tragedię.
Stuart Gibbs, autor bestsellerowej serii „Szkoła szpiegów”, po raz kolejny udowadnia swoje mistrzostwo w tworzeniu literackich emocji. „Śledztwo w kosmosie” to doskonałe połączenie kryminału, przygody i fantastyki naukowej. Strona po stronie odkrywamy pełne napięcia i zaskakujące zwroty akcji, które trzymają nas w nieustannym napięciu.
Polskie wydanie książki zostało wzbogacone o dynamiczne ilustracje Mart Kzywickiej, które idealnie oddają atmosferę kosmicznego śledztwa. Świetnie skomponowane dialogi i pełne humoru opisy sprawiają, że czytelnik przenosi się bezpośrednio na Księżyc, a każda strona to zarazem emocjonująca podróż przez kosmos.
Jeśli marzycie o wciągającej lekturze, która połączy Was z kosmosem i wciągnie do tajemniczego śledztwa, to „Śledztwo w kosmosie” Stuarta Gibbsa jest pozycją, której nie możecie przegapić. Przekonajcie się sami, jakie sekrety kryje Księżyc i jak odmieni on życie bohatera!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!