You are currently viewing Tajemnica mojego syna Dlaczego Carlo Acutis jest uznawany za świętego Antonia Salzano Acutis Rodari Paolo

Tajemnica mojego syna Dlaczego Carlo Acutis jest uznawany za świętego Antonia Salzano Acutis Rodari Paolo

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tajemnica mojego syna Dlaczego Carlo Acutis jest uznawany za świętego Antonia Salzano Acutis Rodari Paolo

Tajemnica mojego syna Dlaczego Carlo Acutis jest uznawany za świętego Antonia Salzano Acutis Rodari Paolo
Przygotuj się na niezwykłą podróż w głąb serca matki, która doświadczyła niezwykłych dzieł i cudów dzięki swojemu synowi, błogosławionemu Carlowi Acutisowi. Ta historia nie tylko poruszy Twoje emocje, ale także odkryje przed Tobą tajemnice wiary, nadziei i miłości, które zdołają rozproszyć nawet najciemniejszą godzinę Twojego życia.
Antonia Salzano Acutis, matka Carla, byłego zwykłego chłopca, który swoją wyjątkową wiarą zdumiewał świat, opowiada nam swoją historię. Przed narodzinami Carla, Antonia była oddalona od Boga. Jednak jej syn przetasował wszystkie karty i wprowadził ją w zupełnie nową rzeczywistość. Przez całe życie Carla, Antonia stała u jego boku, zarówno w radosnych, jak i w najtrudniejszych chwilach.
Ta książka przeniesie Cię w sam środek rodzicielskiej miłości, która przezwycięża wszelkie przeciwności losu. Antonia podzieli się ze sobą nie tylko radością, ale także bólem, który towarzyszył jej w trudnej chorobie Carla. Jak radzić sobie z perspektywą utraty ukochanego dziecka? Jak znaleźć siłę, żeby zaufać Bogu w obliczu niewyobrażalnego cierpienia?
To przede wszystkim historia nadziei. Antonia namawia nas do odkrycia piękna, które płynie z zaufania Bogu i trwania w wierze nawet w najciemniejszych czasach. Tutaj zobaczysz, jak Bóg mógł być centrum życia Carla, a także, jak Jego obecność i bliskość sprawiły, że nawet w obliczu cierpienia nie stracił on radości.
Ciesz się z niesamowitych odkryć, które czekają na Ciebie w tej poruszającej historii. Daj się porwać do świata Carlowi Acutisowi, który w swojej krótkiej, ale intensywnej egzystencji, zapisał piękno swojej wiary nie tylko w sercach bliskich mu osób, ale również na kartach historii Kościoła.
Przygotuj się na prawdziwe uczucia, które towarzyszą matce, gdy jej syn odmienia nie tylko jej własne życie, ale także życie innych ludzi na całym świecie. Odkryj tajemnicę Carla Acutisa i zainspiruj się jego niezachwianym zaufaniem i oddaniem Bogu.
Tajemnica mojego syna: Dlaczego Carlo Acutis jest uznawany za świętego to książka, która zmieni Twoje spojrzenie na wiarę, nadzieję i miłość. Przeczytaj ją i pozwól, żeby ta niezwykła historia zainspirowała Cię do znalezienia swojego własnego miejsca w sercu Boga.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!