The Science of Temptation Popiel Julia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - The Science of Temptation Popiel Julia

The Science of Temptation Popiel Julia
„Briana Larsen, ambitna studentka Uniwersytetu Indiana, rozpoczyna kolejny rok nauki z pewnością siebie. Jednak już na pierwszym wykładzie z psychopatologii poznaje swojego największego przeciwnika – profesora Reeda Eastona. To właśnie on sprawi, że jej studia magisterskie staną się prawdziwym wyzwaniem.
Reed Easton to postać tajemnicza i intrygująca. Swoim wyglądem i charyzmą przypomina postać wyjętą prosto z piekła. Od samego początku daje do zrozumienia studentom, że nie będzie tolerować naruszania jego zasad na sali wykładowej. Briana, początkowo pełna niechęci do bezlitosnego profesora, szybko odkrywa, że są w stanie zmienić się role.
Wszystko zaczyna się od tego, że Reed niespodziewanie pojawia się w klubie, w którym Briana pracuje jako barmanka. Przez przypadek mężczyzna staje w jej obronie, nie widząc w niej swojej studentki. Ta chwila impulsu powoduje kolejne komplikacje i wprowadza ich oboje w świat pokus.
„The Science of Temptation” to poruszająca historia pełna zakazanej fascynacji i emocji. Autor Julia Popiel zgrabnie snuje wątki między bohaterami, ukazując siłę pokusy i jej wpływ na nasze życie. Książka jest przeznaczona dla osób dorosłych i zawiera treści, które mogą być nieodpowiednie dla młodszych czytelników.
Przekonaj się sam, jaką drogę wybierze Briana i Reed w obliczu niebezpiecznej pokusy. Czy zdołają oprzeć się niewłaściwym pragnieniom? Czy nauka tematu psychopatologii przygotuje ich na walkę z własnymi słabościami? Odkryj tajemnice ich historii i uwolnij swoje najskrytsze pragnienia w „The Science of Temptation” już dziś!”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!