You are currently viewing Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy Tom 6 Akiko Higashimura

Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy Tom 6 Akiko Higashimura

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy Tom 6 Akiko Higashimura

Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy Tom 6 Akiko Higashimura
„Przeżyj tokijskie singielki w zupełnie nowym świetle dzięki szóstemu tomowi serii „Tokijskie Singielki i Ich Tęgie Rozkminy” autorstwa Akiko Higashimura. To niezwykła opowieść o Rinko, pewnej siebie kobiecie z wymarzoną karierą, własnym biurem i osobistą asystentką.

Mimo z pozoru udanego życia zawodowego, Rinko odkrywa, że wieczory spędzone na zakrapianych spotkaniach z przyjaciółkami stają się swoistym zastępstwem za romantyczne przygody. Zamiast księcia z bajki, znajduje się w otoczeniu plotek i wymiany alternatywnych scenariuszy swojego życia.

Jednak w dniu, który zmieni jej perspektywę, Rinko uświadamia sobie brutalną prawdę – ma trzydzieści trzy lata i wciąż jest singielką. Zadanie stawiane przed nią przez los jest jasne: znaleźć męża, zanim na dobre nadejdzie staropanieństwo. W świecie pełnym humoru, ironii i refleksji, toczy się niezwykła podróż po tokijskim krajobrazie singielstwa, gdzie bohaterka szuka równowagi między karierą a miłością, w poszukiwaniu szczęścia i spełnienia.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!