Totalnie chaotyczne święta Lottie Brooks Kirby Katie

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Totalnie chaotyczne święta Lottie Brooks Kirby Katie

Totalnie chaotyczne święta Lottie Brooks Kirby Katie
Specjalne wydanie świątecznych kłopotów i przygód niezwykłej Lottie Brooks Kirby Katie, która z pewnością podbije serca czytelników na całym świecie!
Drogi Czytelniku,
czy czekasz na świąteczną porcję humoru, szaleństw i niezwykłych przygód? Jeśli tak, to musisz poznać historię Lottie Brooks! Ta niesamowita królowa żenady i jej świąteczne marzenia sprawią, że zapomnisz o wszystkim innym!
Lottie ma jednak pewną listę życzeń, którą zdecydowanie chciałaby przekazać do Świętego Mikołaja. Oczywiście nie mogło zabraknąć kilku typowo lottie’owskich, pełnych humoru i zwariowanych prośb. Po pierwsze, Lottie marzy, żeby jej siostra Bella w tym roku zachowała się przyzwoicie i nie zepsuła prezenty, jak miało to miejsce w poprzednich latach. Ponadto, na liście znajduje się prośba o 200 normalnych kitkatów, ale nie te sprzedawane w wielopakach. Lottie ma swoje wyrafinowane wymagania!
Poza tym, Lottie pragnie mieć nowego brata, który nie będzie puszczał wiatrów. Przez ich nieprzyjemny zapach (którego Lottie nazywa „ciasteczkowym smrodkiem”), dziewczyna czuje się kompletnie zniesmaczona. Jednak jedno jest pewne – Lottie jest przekonana, że Antoine, przystojny chłopiec z Francji, może sprawić, że te święta będą wyjątkowe. Marzy o tym, że Antoine zaskoczy ją romantycznym gestem na wzór filmów z Netfliksa.
Oczywiście, Lottie nie zapomniała o swojej pasji do makijażu i modowego blasku. Dlatego na jej liście znalazł się również superbłyszczący cień do powiek z brokatem, który oczywiście musi być niezwykły! A jako że Lottie uwielbia pisanie, zdecydowanie potrzebuje nowego pamiętnika, który nie skończy się tak szybko jak poprzednie. W końcu musi mieć miejsce, w którym będzie mogła zapisywać swoje zwariowane przygody!
Dodatkowo, Lottie ma także jedną skromną prośbę do Świętego Mikołaja – czy mógłby włożyć czekoladę do jej świątecznej skarpety zamiast tradycyjnych pomarańczy? To byłoby naprawdę miłe!
Jak poradzą sobie rodzice Lottie w obliczu tych najbardziej chaotycznych świąt? Czy Lottie spełni wszystkie swoje marzenia świąteczne? Tego dowiesz się czytając „Totalnie chaotyczne święta Lottie Brooks Kirby Katie”!
Przygotuj się na śmiech, przygody i niezapomniane chwile w towarzystwie Lottie i jej niezwykłych bohaterów! Nie przegap tej wyjątkowej książki, która sprawi, że Twoje święta staną się jeszcze bardziej magiczne!
Serdecznie,
Twój przyszły fan Lottie Brooks

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!