You are currently viewing Uciekinierzy Stark Ulf Crowther Kitty

Uciekinierzy Stark Ulf Crowther Kitty

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Uciekinierzy Stark Ulf Crowther Kitty

Uciekinierzy Stark Ulf Crowther Kitty
Przedstawiamy emocjonującą powieść „Uciekinierzy” autorstwa ulubionego pisarza Ulfa Starka i wspaniale zilustrowaną przez zdobywczynię nagrody ALMA, Kitty Crowther. Ta sentymentalna i brawurowa opowieść zabierze nas w podróż dwóch niezwykłych bohaterów – dziadka i jego wnuczka.
Gottfrid, mały chłopiec pełen ciekawości i odwagi, postanawia pomóc swojemu dziadkowi spełnić ostatnie marzenie – powrócić do domu na wyspie, gdzie spędził wiele pięknych lat swojego życia. To szalony pomysł, ale dzięki sprytowi i determinacji Gottfrida udaje im się uciec ze szpitala i ruszyć w ryzykowną eskapadę.
Podczas tej niesamowitej podróży, dziadek i wnuczek odkrywają tajemnice i wspomnienia, które sprawiają, że więź między nimi jeszcze się pogłębia. Ale czy zdołają dotrzeć na wyspę i zrealizować marzenie dziadka, zanim zostaną schwytani?
„Uciekinierzy” to nie tylko opowieść o przygodzie i relacji między pokoleniami, ale również hołd dla talentu autora Ulf Starka. Ta ostatnia powieść, wydana po jego śmierci, jest samodzielną historią, którą warto poznać. Jeśli chcielibyście zgłębić wcześniejsze losy bohaterów, polecamy trylogię opartą na wspomnieniach autora: „Magiczne tenisówki mojego przyjaciela Percy’ego”, „Mój przyjaciel szejk w Stureby” oraz „Mój przyjaciel Percy, Buffalo Bill i ja”. W szczególności zachęcamy do sięgnięcia po trzeci tom, który przenosi nas na wyspę u babci i dziadka kilka lat wcześniej, otwierając jeszcze większe możliwości zrozumienia wydarzeń z „Uciekinierów”.
Nie przegapcie tej niezwykłej podróży, która zabierze was w świat nostalgii, humoru i emocji. Przygotujcie się na fascynującą lekturę pełną przygód i wzruszeń!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!