You are currently viewing W pierścieniu ognia Igrzyska śmierci Tom 2 Suzanne Collins

W pierścieniu ognia Igrzyska śmierci Tom 2 Suzanne Collins

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - W pierścieniu ognia Igrzyska śmierci Tom 2 Suzanne Collins

W pierścieniu ognia Igrzyska śmierci Tom 2 Suzanne Collins
Zapraszamy do niezapomnianej podróży w świat pełen tajemnic, emocji i niebezpieczeństw! Drugi tom niesamowitej trylogii “Igrzyska śmierci” to lektura, która porwie Cię na łopatki i nie pozwoli oderwać się od niej ani na chwilę.
Autorka Suzanne Collins, mistrzyni w tworzeniu wciągających historii, zabiera nas ponownie do państwa Panem, gdzie telewizja transmituje brutalne reality show zwane Głodowymi Igrzyskami. Każdego roku dwudziestu czterech młodych ludzi z różnych dystryktów zostaje rzuconych w śmiertelną walkę, gdzie tylko jeden może przeżyć. To jest gra o wszystko – o życie i śmierć.
W “W pierścieniu ognia” śledzimy dalsze losy Katniss Everdeen i Peety Mellarka, którzy w poprzednich igrzyskach złamali zasady Kapitolu, wymuszając swoje zwycięstwo. Ale za triumf płaci się wysoką cenę, a bohaterowie nie zdają sobie sprawy, jaką dokładnie.
Gdy Katniss i Peeta wyruszają w obowiązkowe Tournée Zwycięzców, dowiadują się o falach zamieszek, które wywołały ich niezwykłe czyny. W tle nadciągającz 75. rocznicowe igrzyska, które przygotowują się na zaskakujący obrót spraw. Kapitol jest pełen gniewu i żąda zemsty!
“W pierścieniu ognia” to kilkaset stron nieustannej akcji, napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Porusza się w sercu, bawi i prowokuje do refleksji. To nie tylko kolejna powieść – to prawdziwe literackie arcydzieło!
Jeśli jesteś fanem dynamicznych, emocjonujących i trzymających w napięciu opowieści, ta książka jest dla Ciebie. Przekonaj się sam, jak przeplatają się losy bohaterów w nieodgadnionym świecie Panem. Przetrwaj Głodowe Igrzyska raz jeszcze!
Zapraszamy do zamówienia “W pierścieniu ognia” już teraz i pozwól sobie na przygodę, której nigdy nie zapomnisz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!