Trzy Wazne Rzeczy 212x300 - Trzy Ważne Rzeczy. Lifestyle Mateusz ChomaTrzy Ważne Rzeczy. Lifestyle Mateusz Choma

Zastanawiałeś się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś poznał wszystkie kierujące nim zasady?

Książka “Trzy Ważne Rzeczy” to odpowiedź na to pytanie! To z niej dowiesz się, jak korzystać z życia, by było dla Ciebie satysfakcjonujące i przynosiło Ci wymierne korzyści!

Jeśli z publikacjami dotyczącymi rozwoju osobistego stykasz się po raz pierwszy…
…ta pozwoli Ci poznać temat w całości. Książka w swoich trzech tomach opisuje wszystkie metody i możliwości na budowanie swojego życia w sposób świadomy oraz efektywny. Nie znajdziesz innej publikacji o tak szerokim zakresie. Ta jest swojego rodzaju vademecum rozwoju osobistego.

Jeśli czytałeś już podobne książki…
…na pewno spodoba Ci się skondensowana postać Trzech Ważnych Rzeczy! Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek bezwartościowej linijce tekstu. Każda z nich jest przesycona informacjami! Dołożono wszelkich starań, by książka była możliwie krótka i maksymalnie treściwa. Postawiono na praktyczne podejście do tematu, więc znajdziesz w niej konkretne ćwiczenia, powzalające natychmiast wprowadzić wiadomości w życie.

Co w “Trzech Ważnych Rzeczach” znajdziesz wyjątkowego?

Dowiesz się jak żyć pełnią życia i czerpać z tego korzyści!
Przeczytasz książkę jednym tchem – jest niedługa, ale bardzo treściwa!
Zdobędziesz nowe umiejętności, których nie nauczysz się w żadnej szkole.
Poznasz zależności i zasady kierujące naszą psychiką.
Dowiesz się jak tworzyć skutecznie nawyki i realizować swoje cele!

Autor odpowie na trudne pytanie: “Do kogo należy odpowiedzialność za nasze życie?”.
Poznasz techniki kierujące sprzedażą. Dzięki temu nigdy więcej nie zostaniesz “naciągnięty” oraz zaczniesz zarabiać więcej – nawet gdy nie planujesz zostać zawodowym sprzedawcą!
Dowiesz się jak zaradnie gospodarować czasem.
Jest to jedyna taka seria opisująca wszystkie te zagadnienia!

Lubisz mieć wybór?
Jest to kluczowy atrybut wolności i swobody. W tej publikacji każde zagadnienie zostanie omówione z różnych punktów widzenia. Książka jest bezstronnicza i obiektywna, abyś mógł sam zdecydować, które informacje są dla Ciebie bardzo ważne, a które mniej. Dzięki podziałowi na jasne i przejrzyste rozdziały z ćwiczeniami sam postanowisz co z zawartych w nich treści przeniesiesz do własnego życia!

Leave a Reply