You are currently viewing Wdzięczność do końca Twardowski Jan

Wdzięczność do końca Twardowski Jan

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wdzięczność do końca Twardowski Jan

Wdzięczność do końca Twardowski Jan
Zapraszam do zapoznania się z książką „Wdzięczność do końca” autorstwa Jan Twardowski – wybitnego kapłana, który nauczył nas wartości wdzięczności. W swojej twórczości Twardowski skupiał się na docenianiu zarówno prostych jak i trudnych momentów życia, dziękując Bogu i ludziom za wszystko, co otrzymywał.
Ta antologia to zbiór wierszy i refleksji, które autor przekazywał przez wiele lat swojej kapłańskiej pracy. Wiele razy powtarzał on, że wdzięczność jest jednym z najważniejszych i najbardziej religijnych uczuć. To właśnie wdzięczność pomaga nam dostrzegać, że wszystko, co dostajemy, pochodzi od Stwórcy naszego życia.
Książka „Wdzięczność do końca” zawiera także trzynaście tekstów prozą, które są publikowane po raz pierwszy. To niepowtarzalna okazja do zgłębienia myśli autora w jeszcze większym zakresie.
Jan Twardowski był człowiekiem, który w swoim życiu czerpał z wdzięczności siłę i pokorę. Jego twórczość to nie tylko głębokie przemyślenia, ale także piękna poezja pełna mądrości i refleksji. Przekonaj się sam, jak ważne jest wyrażanie wdzięczności i odkryj moc tego uczucia w książce „Wdzięczność do końca”!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!