Wehrmacht Armia Hitlera Chris McNab

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wehrmacht Armia Hitlera Chris McNab

Wehrmacht Armia Hitlera Chris McNab
Wehrmacht Armia Hitlera – Mistrzostwo militarne, które przechodziło wszelkie wyobrażenia. Zbliż się do tej niezwykłej historii, która zmieniła oblicze Europy!
Ponurą rzeczywistość po I wojnie światowej trudno było przewidzieć, ale niemiecka machina wojenna zrodziła się z popiołów. Przymusowe ograniczenia narzucone Niemcom przez zwycięzców w postaci Traktatu Wersalskiego miały zniszczyć ich potencjał militarny. Mimo wszystko, niepodobna było przewidzieć, że kadłubowa armia niemiecka stanie się nieodpartą potęgą, która podbiła pół Europę i budziła trwogę na całym kontynencie.
Chris McNab, autor tej fascynującej książki, zabiera nas w podróż przez tajemny i oszałamiający świat hitlerowskiego Wehrmachtu. Od niezwykłych kampanii błyskawicznych lat 1939-1941 po niewiarygodne bitwy na pustyniach Afryki Północnej i lodowatych stepach Związku Radzieckiego – każdy rozdział odkrywa nowe tajemnice i ukazuje niezwykłą siłę tej armii.
Nie tylko chronologiczny opis walk i działań militarnych, ale także zachwycające ryciny i zdjęcia, prezentujące niezwykłe wyposażenie i uzbrojenie żołnierzy, czekają na Ciebie w tej publikacji. Jeśli jesteś pasjonatem historii wojskowości, ta książka to nieodzowna lektura!
Pogrąż się w tajemnicach niesamowitej potęgi Wehrmachtu, która przez wieki budziła strach i respekt. Odkryj kulisy rozbudowy i zmagań Trzeciej Rzeszy. Ta publikacja wciągnie Cię w wir wydarzeń i pozwoli lepiej zrozumieć kluczowe momenty w historii militarnej Europy.
Przygotuj się na niezapomniane doświadczenie, gotowe do zanurzenia się w fascynującym świecie Wehrmachtu Armii Hitlera?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!