You are currently viewing Wieża Batman Detective Comics Tom 3 Tamaki Mariko Reis Ivan Miki Danny

Wieża Batman Detective Comics Tom 3 Tamaki Mariko Reis Ivan Miki Danny

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wieża Batman Detective Comics Tom 3 Tamaki Mariko Reis Ivan Miki Danny

Wieża Batman Detective Comics Tom 3 Tamaki Mariko Reis Ivan Miki Danny
Trzeci tom z serii „Detective Comics” wprowadza nas w pełną tajemniczych zwrotów akcję, która rozgrywa się w nowoczesnej Wieży Arkham. To miejsce, które obiecuje niezwykłe metody leczenia i rehabilitacji dla pacjentów, nawet tych najtrudniejszych przypadków. Jednakże, okazuje się, że enigmatyczny doktor Wear, twórca placówki, skrywa mroczne sekrety.
Członkowie batrodziny podejmują się ryzykownej misji infiltracji wieży, aby odkryć skrywane tajemnice. Czy ich misja zamieni się w niebezpieczną akcję ratunkową? Czy wewnątrz budynku istnieje zagrożenie, którego nawet oni nie są w stanie przewidzieć?
Autorzy, Mariko Tamaki, Ivan Reis, Miki Danny oraz inni utrzymują czytelników w napięciu, oferując emocjonującą historię, która dostarcza zarówno głębi psychologicznej, jak i dynamicznych scen walki. Powstała opowieść została pierwotnie opublikowana w amerykańskich zeszytach „Batman: Detective Comics” #1047-1058.
Przekonaj się sam, jakie tajemnice kryje Wieża Arkham i czy członkowie batrodziny będą w stanie je odkryć. Ten tom to doskonały wybór dla fanów uniwersum DC, którzy pragną poznać kolejną niezwykłą przygodę Batmana.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!