You are currently viewing Wirus Sonic the Hedgehog Część 2 Tom 8 Flynn Ian Jack Lawrence Diana Skelly

Wirus Sonic the Hedgehog Część 2 Tom 8 Flynn Ian Jack Lawrence Diana Skelly

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wirus Sonic the Hedgehog Część 2 Tom 8 Flynn Ian Jack Lawrence Diana Skelly

Wirus Sonic the Hedgehog Część 2 Tom 8 Flynn Ian Jack Lawrence Diana Skelly
8. Tom kultowej serii komiksów!
Po raz pierwszy w Polsce mamy okazję sięgnąć po wyjątkowy komiks, który został stworzony na podstawie światowych bestsellerowych gier komputerowych i filmów! Sonic i Amy, bohaterowie znani i uwielbiani przez miliony fanów, podejmują się zadania odkrycia intrygującego planu Doktora Eggmana. W tym tomie nasi bohaterowie skorzystają z jego własnej technologii przeciwko niemu! Ale to jeszcze nie wszystko – Sonic musi stawić czoła nie tylko dobrze znanym wrogom, ale także nowemu, nieprzewidywalnemu sojusznikowi Doktora Eggmana i ich szatańskiemu wynalazkowi. Czy nasz superszybki jeż będzie w stanie uciec od Wirusa dłużej?
Autorstwo tego fascynującego tomu należy do scenarzysty Iana Flynna, a za piękne rysunki odpowiadają Jack Lawrence i Diana Skelly.
Niewiarygodne sukcesy Sonic the Hedgehog! Miliard sprzedanych kopii gier na całym świecie! Kultowe animowane seriale telewizyjne, które podbiły serca widzów! Filmowa ekranizacja z 2020 roku osiągnęła niesamowite wyniki finansowe, zajmując trzecie miejsce na liście najbardziej kasowych filmów roku w USA i szóstą pozycję na świecie. A w kwietniu 2022 roku pojawiła się kolejna, wielka filmowa kontynuacja, która pobiła kolejne rekordy popularności, przynosząc ponad 400 milionów dolarów wpływów (teraz dostępna w HBO Max i Amazon Prime Video)!
Nie przegap tej niezwykłej okazji, by przenieść się do fascynującego świata Sonica i razem z nim przeżyć emocjonujące przygody!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!