You are currently viewing Włam się do mózgu Radek Kotarski

Włam się do mózgu Radek Kotarski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Włam się do mózgu Radek Kotarski

Włam się do mózgu Radek Kotarski

Słynne 3 x „z”, czyli „Zakuj, zdaj, zapomnij”, zna chyba każdy. Nie dlatego, że to fajnie brzmiące powiedzonko, ale dlatego, że to niestety najpopularniejszy (a niektórym wydaje się, że jedyny) sposób, by zdać egzamin. Potem jednak przychodzi dorosłe życie i jeśli nawet kolejne egzaminy też jakoś tam zdamy, to jaką wartość dla pracodawcy przedstawia ktoś, kto papierków i certyfikatów ma pełną ścianę, ale w głowie tak już trochę mniej?

No i sama nauka. Znielubiona i znienawidzona. Tylko że właśnie to ta nieustanna praca umysłu sprawia, że nasz mozg starzeje się wolniej, ba! Że możemy go nawet nieco odmłodzić, jeśli wciąż pobudzamy go do wysiłku i nie dajemy mu zasnąć. Drogi Czytelniku, WŁAM SIĘ do swojego MÓZGU i zrób tam porządek! Albo mały harmider, jeśli właśnie dotąd było tam nieco zbyt spokojnie.

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach: ePub i mobi.

Bo w tej książce znajdziesz tylko skuteczne i sprawdzone metody nauki – Autor wziął pod lupę setki naukowych artykułów i książek, przeprowadził serię eksperymentów na sobie samym i zaprezentował to, co warto robić, a co jest tylko chwytliwą atrapą. Nauka obcego języka od podstaw w pół roku? Tak, to możliwe!
Bo dzięki tej książce nareszcie nie będziesz mieć poczucia zmarnowanego czasu – godzin spędzonych na wkuwaniu informacji, które zaraz wylecą Ci z głowy, czy na szkoleniach i warsztatach, po których wracasz do pracy nie tyle mądrzejszy, co nawet głupszy (bo w sumie… to o czym było to webinarium?). Koniec z nieskutecznymi metodami. Czas na nowe!
Bo ta książka odczarowuje znienawidzony przez szkołę proces uczenia i udowadnia, że nauka towarzyszy nam całe życie – nowa praca, kurs, dodatkowe umiejętności, a może choreografia na pierwszy weselny taniec? Nie wiesz nawet, ile jeszcze rzeczy i możliwości czai się za rogiem! Czy nie byłoby fajnie móc opanować je szybko i świetnie się przy tym bawić?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!