You are currently viewing Wzorce zwyciężania Planowanie, improwizacja i fortele na polu bitwy Tom I Plebaniak Piotr Kruczyński Andrzej

Wzorce zwyciężania Planowanie, improwizacja i fortele na polu bitwy Tom I Plebaniak Piotr Kruczyński Andrzej

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wzorce zwyciężania Planowanie, improwizacja i fortele na polu bitwy Tom I Plebaniak Piotr Kruczyński Andrzej

Wzorce zwyciężania Planowanie, improwizacja i fortele na polu bitwy Tom I Plebaniak Piotr Kruczyński Andrzej
„Wzorce zwyciężania: Planowanie, improwizacja i fortele na polu bitwy Tom I” to książka, która przenosi czytelnika w świat tajemnic zwycięstwa. Autorzy skupiają się na ukazaniu technik i sztuczek, które przyczyniły się do sukcesów dowódców w bitwach.
Nawet Napoleon, wielki strateg, zdawał sobie sprawę z roli szczęścia w zwycięstwie. „Lubię generałów, którzy mają szczęście!” – powiedział. Jednak niewielu zdaje sobie sprawę z metodyki, jaką wykorzystywali ci „szczęśliwcy”, by triumfować. Autorzy tej książki o Sztuce wojny przekazują nam niezwykłą dawkę wiedzy:
„Niechaj dostrzeże świat cały mą zwycięzcy Formę, nikomu zasię Formy poznać nie wolno, przez którą do zwycięstwa dotarłem”.
Ta publikacja dokładnie analizuje wszystkie aspekty zwycięstw i porażek, aby czytelnik, tak jak starożytny chiński Mistrz Wojowania, mógł doskonale dostroić się do rytmu pola bitwy… i mieć szczęście za każdym razem.
Książka opiera się na badaniach historycznych bitew i operacji wojskowych. Autorzy przedstawiają dziesiątki przykładów skutecznych taktyk, kontrprzykładów i dogłębnych analiz. Jak zwycięzcy i przegrani rozumieli własne sukcesy i porażki? Jak to rozumiemy my – z wykorzystaniem nowoczesnych koncepcji i perspektywy czasu? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tej publikacji, której autorami są specjaliści: doświadczony planista GROM-u i ekspert ds. bezpieczeństwa oraz miłośnik historii wojskowości, który łączy pasję z filozofią konfliktu.
„Wzorce zwyciężania: Planowanie, improwizacja i fortele na polu bitwy Tom I” to niezastąpiona lektura dla osób zainteresowanych strategią i sztuką wojenną. Przyszli dowódcy, pasjonaci historii oraz wszyscy ci, którzy pragną zgłębić sekrety zwycięstwa na polu bitwy, z pewnością odnajdą w tej książce cenne wskazówki i inspiracje.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!