You are currently viewing Wzory i tablice Bąk Iwona Markowicz Iwona Mojsiewicz Magdalena Wawrzyniak Katarzyna

Wzory i tablice Bąk Iwona Markowicz Iwona Mojsiewicz Magdalena Wawrzyniak Katarzyna

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Wzory i tablice Bąk Iwona Markowicz Iwona Mojsiewicz Magdalena Wawrzyniak Katarzyna

Wzory i tablice Bąk Iwona Markowicz Iwona Mojsiewicz Magdalena Wawrzyniak Katarzyna
Praktyczne i kompleksowe „Wzory i tablice” to niezbędne narzędzie dla studentów i profesjonalistów, którzy wykorzystują metody ilościowe w analizie danych statystycznych. Cenny przewodnik ten, opracowany przez doświadczonych autorów – Iwonę Bąk, Iwonę Markowicz, Magdalenę Mojsiewicz i Katarzynę Wawrzyniak, oferuje bogactwo wzorów z zakresu statystyki opisowej, statystyki matematycznej, podstaw ekonometrii i prognozowania, oraz metody reprezentacyjnej.
Każdy rozdział jest skrupulatnie uporządkowany i zawiera precyzyjne wzory, które są nieodzowne do skutecznego stosowania i zrozumienia poszczególnych metod. Dodatkowo, czytelny opis pozwoli Ci bezproblemowo korzystać z tych informacji podczas pisania prac dyplomowych, analizowania danych czy prowadzenia własnych badań.
Niezwykle przydatne są również tablice statystyczne, umieszczone w piątym rozdziale. Dzięki nim, szybko znajdziesz potrzebne wartości i wskaźniki, co znacznie usprawni Twój proces analizy.
Książka „Wzory i tablice” jest owocem wieloletniej praktyki autorek jako nauczycieli akademickich. Ich doświadczenie i wiedza przekładają się na wyjątkową użyteczność, co potwierdzają zarówno studenci, jak i praktycy z różnych dziedzin.
Jeśli szukasz wszechstronnego i profesjonalnego przewodnika po metodach statystycznych i ekonometrycznych, „Wzory i tablice” jest idealnym wyborem. Nie trać cennego czasu na szukanie informacji w różnych źródłach – ta książka dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz w jednym miejscu, w przystępny sposób.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!