You are currently viewing Europa i świat Historia i społeczeństwo Podręcznik dla liceum i technikum	Agata Wyroda Marcin Markowicz Olga Pytlińska

Europa i świat Historia i społeczeństwo Podręcznik dla liceum i technikum Agata Wyroda Marcin Markowicz Olga Pytlińska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Europa i świat Historia i społeczeństwo Podręcznik dla liceum i technikum	Agata Wyroda Marcin Markowicz Olga Pytlińska

Europa i świat Historia i społeczeństwo Podręcznik dla liceum i technikum Agata Wyroda Marcin Markowicz Olga Pytlińska

“Europa i świat. Historia i społeczeństwo. Podręcznik dla liceum i technikum” to podręcznik, który jest zgodny z nowymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji obowiązującymi w szkołach ponadgimnazjalnych od września 2015 roku. Książka, której autorami są Olga Pytlińska, Agata Wyroda oraz Marcin Markowicz, została wydana przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

Głównymi zaletami publikacji “Europa i świat. Historia i społeczeństwo. Podręcznik dla liceum i technikum” są między innymi:

ciekawe materiały źródłowe, które ułatwią uczniom zrozumienie nawet najbardziej zawiłych zagadnień przedmiotu;
sama treść, napisana przez autorów publikacji przystępnym dla młodzieży językiem;
duża ilość ciekawych map, ikonografii oraz zdjęć archiwalnych, pomagających uczniom w zrozumieniu omawianych na lekcji wydarzeń.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) to jedno z najstarszych wydawnictw edukacyjnych w Polsce. Jego historia zaczyna się zaraz po zakończeniu drugiej wojny światowej, w 1945 roku, kiedy to w Warszawie zostało założone wydawnictwo. Przez 75 lat swojego istnienia na rynku, firma wydała ponad 25 tysięcy tytułów. Bogata oferta wydawnicza WSiP jest ceniona zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli, głównie dlatego, że wydawnictwo przy tworzeniu swoich publikacji ściśle współpracuje z najlepszymi metodykami i naukowcami.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!