Za wszelką cenę Coben Harlan

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Za wszelką cenę Coben Harlan

Za wszelką cenę Coben Harlan
„Za wszelką cenę” to emocjonujący thriller, który wciągnie Cię od pierwszej strony. Harlan Coben, amerykański arcymistrz gatunku, serwuje nam historię pełną intryg, spisków i tajemnic z przeszłości.
Opowieść rozpoczyna się pięć lat po tym, jak David Burroughs został niesłusznie skazany na dożywocie za morderstwo swojego syna. Nagle dowiaduje się, że jego dziecko żyje. Nie pamięta on tamtej tragicznej nocy, ale wie jedno – zasnął, a gdy się obudził, znalazł ciało swojego zmasakrowanego syna. Teraz David chce odzyskać swoje dobre imię, rozwikłać zagadkę sprzed lat i przede wszystkim odnaleźć syna.
Razem z siostrą byłej żony, Rachel, David postanawia uciec z więzienia, aby ruszyć w poszukiwaniu prawdy. Jednak nie wie jeszcze, że FBI śledzi każdy jego ruch, a jego życie jest poważnie zagrożone. Czy uda mu się uniknąć schwytania wystarczająco długo, aby rozwiązać zagadkę, która zrujnowała mu życie?
„Za wszelką cenę” to historia pełna napięcia, zwrotów akcji i nieprzewidywalnych momentów. Coben mistrzowsko buduje atmosferę zagrożenia i trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Jeśli lubisz emocjonujące thrillery, ta książka jest dla Ciebie.
Nie zwlekaj dłużej – wejdź na naszą stronę i zamów „Za wszelką cenę” już teraz, aby poznać historię, która porwie Cię od pierwszych stron. Przygotuj się na niezapomnianą lekturę, która zostanie z Tobą na długo!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!