yć w tym świecie i przetrwać 190x300 - Żyć w tym świecie i przetrwać - R. Skynner, J. CleeseZapis psychoterapii wybitnego aktora i reżysera angielskiego, współtwórcy słynnej grupy Monthy Pythona. W lekki sposób, z humorem, poruszane są najpoważniejsze kwestie cierpienia w rodzinie, zaburzeń więzi i komunikacji oraz sposobów rozwiązywania problemów. 
Jeśli myślicie, że są sprawy, do których nie da się podejść z humorem – mylicie się. Słynny psychoterapeuta Robin Skynner i nie mniej słynny komik John Cleese z wdziękiem dowodzą, ze nie ma problemu bez rozwiązania, a rozwiązanie najczęściej znajduje się… tuż pod ręką. Żyć w rodzinie i przetrwać to znakomita lektura nie tylko dla tych, którzy potrzebują skutecznej porady, ale także dla tych, którzy po prostu lubią dobrą, skrżacą się dowcipem literaturę.
Ta ksiazka sprawi, że świat wraz z zamieszkującymi go sześcioma miliardami człekokształtnych oraz nasza własna rodzina dadzą się znieść!

John Cleese urodził się w 1939 r. w Weston-Super-Mare. Ukończył wydział prawa na uniwersytecie w Cambridge. Przez wiele lat związany z Latającym Cyrkiem Monthego Pythona. Autor scenariuszy i książek (z psychiatrą Robinem Skynnerem) Żyć w tym świecie i przetrwać, Żyć w tym świecie i nie zwariować, a także scenariusza do serialu telewizyjnego Hotel Zacisze. Wystąpił m.in. w Rybce zwanej Wandą, za którą otrzrymał nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej. Uważany za jednego z najzabawniejszych twórców swojego pokolenia

One thought on “Żyć w tym świecie i przetrwać – R. Skynner, J. Cleese

Leave a Reply