Życie we dwoje – Małgorzata Liszyk-Kozłowska, Katarzyna Jurkowska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Życie we dwoje - Małgorzata Liszyk-Kozłowska, Katarzyna Jurkowska

ycie we dwoje 199x300 - Życie we dwoje - Małgorzata Liszyk-Kozłowska, Katarzyna JurkowskaZnana psychoterapeutka Małgorzata Liszyk-Kozłowska zabierze cię w niezwykłą podróż w świat kobiecy i w świat męski!

Związek dwojga ludzi to nie ring, na który wchodzi się, by oszukać czy przechytrzyć przeciwnika. W dobrym i szczęśliwym związku nie ma miejsca na zwycięzców i pokonanych, a nokaut jest zawsze klęską obu stron.

Życie we dwoje to dwanaście rozmów o miłości, związkach i rodzicielstwie.
Małgorzata Liszyk-Kozłowska i Katarzyna Jurkowska omawiają relacje między kobietą i mężczyzną.

Dowiedz się, co służy bliskości dwojga ludzi, a co ich od siebie oddala. Przekonaj się, że nie tylko namiętność jest gwarancją dobrego związku. Naucz się unikać pułapek codzienności i postępować tak, by wasza miłość dawała szczęście wam obojgu.

Co ona o nim, a on o niej wiedzieć powinni?
* Związek to przede wszystkim codzienność.
* Dbanie o związek to także dbanie o siebie w związku.
* Łatwo być z kimś w łóżku nago, trudniej ? być blisko.
* Mężczyzna, tak jak kobieta, potrzebuje pochwał i adoracji.

Przeczytaj, co o miłości, związkach i rodzicielstwie mówią:
Agnieszka Maciąg, Halina Machulska, Bartosz Obuchowicz i Rafał Rutkowski!

Katarzyna Jurkowska – dziennikarka, scenarzystka, reżyserka filmów dokumentalnych. Autorka programów o tematyce kulturalnej, publicystycznej i historycznej w TVP, wydawca m.in. Niedzieli z…

Małgorzata Liszyk-Kozłowska – psychoterapeutka. Od kilkunastu lat prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną dla dorosłych, zajęcia rozwojowe dla kobiet oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców.
Stworzyła ogólnopolski projekt “Świat przyjazny dziecku” w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Od kilkunastu lat współpracuje z mediami (m.in. Polskie Radio, TVP, TV4, w tym program Mała czarna, a także z portalami zwierciadlo.pl i onet.pl) i z miesięcznikami “Sens” oraz “Claudia”. Wywiady z psychoterapeutką publikowano w “Wysokich Obcasach”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. zmęczona życiem

    Niektórzy śmieją się z poradników i to są Ci co mają największe problemy w swoim życiu! Ja też taka byłam, ale odepchnęłam dumę i pychę, że niby wszystko wiem, przeczytałam i dopiero wtedy zrozumiałam! Czego i wam życzę!

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!