You are currently viewing Aldoran Świat Akwilonu Magowie Tom 1 Jean-Luc Istin Kyko Duarte

Aldoran Świat Akwilonu Magowie Tom 1 Jean-Luc Istin Kyko Duarte

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Aldoran Świat Akwilonu Magowie Tom 1 Jean-Luc Istin Kyko Duarte

Aldoran Świat Akwilonu Magowie Tom 1 Jean-Luc Istin Kyko Duarte
Zapraszam do odkrycia niesamowitego świata Akwilonu w serii „Magowie”! To już czwarta książka z tej popularnej serii, której fabuła rozgrywa się w krainie Arranii, jednym z największych komiksowych uniwersów fantasy. Jeśli jesteś fanem cykli takich jak „Elfy”, „Krasnoludy” czy „Orki i gobliny”, ta seria również przypadnie Ci do gustu.
W Arranii magami nazywa się najpotężniejszych czarowników z rasy ludzkiej. Każdy tom poświęcony jest innemu magowi, który może nie być postacią główną, ale zawsze odgrywa kluczową rolę w opowieści. Poznasz Aldorana, czarownika żywiołów, Eragana, specjalistę od wiedzy runicznej, Altherata, mistrza nekromancji oraz Arundillę, utalentowaną alchemiczkę. Ich różnorodność i ciekawe wykorzystanie czarów na pewno Cię zadziwią!
Seria „Magowie” została stworzona przez dwóch znakomitych francuskich scenarzystów Jean-Luc Istin i Nicolas Jarry, którzy specjalizują się w opowieściach mitycznych i fantastycznych. Każdy tom ilustrowany jest przez innych utalentowanych rysowników, takich jak Kyko Duarte, Stéphane Créty czy Laci. Ich prace wnoszą niepowtarzalny styl i atmosferę do serii.
„Cykle ze świata Akwilonu” to nieustannie rozwijający się fenomen, zawierający obecnie ponad dziewięćdziesiąt albumów! Dołącz do milionów czytelników, którzy odkryli ten fascynujący świat i zanurz się w magii „Magów”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!