Ooram z Bractwa Wykluczonych Świat Akwilonu Krasnoludy Tom 4 Nicolas Jarry Jean-Paul Bordier

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ooram z Bractwa Wykluczonych Świat Akwilonu Krasnoludy Tom 4 Nicolas Jarry Jean-Paul Bordier

Ooram z Bractwa Wykluczonych Świat Akwilonu Krasnoludy Tom 4 Nicolas Jarry Jean-Paul Bordier
Krasnoludy ze świata Akwilonu to nie tylko skupieni w potężnych bractwach kowale, architekci czy kupcy. To także ubodzy i prześladowani Wykluczeni, którzy mimo życia na marginesie mają nadzieję stworzyć własne bractwo…
Ooram jest hojnie szanowanym generałem w służbie króla fortecy-państwa Gol-Garsem, ale nagle popełnia błąd wynikający z typowo krasnoludzkich cech: egoizmu i chciwości. W konsekwencji jego życie całkowicie się zmienia. Poznaje, jak to jest być jednym z Wykluczonych, którymi wcześniej pogardzał. Czy pogodzi się z losem i przestanie walczyć o lepszą przyszłość?
Świat Akwilonu, stworzony przez innowacyjnych francuskich scenarzystów Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”, „Les Chroniques de Magon”), jest pełen niesamowitych przygód. Autor scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach, Nicolas Jarry, wprowadza nowatorskie pomysły, a twórca rysunków do tego tomu cyklu, francuski grafik Jean-Paul Bordier („Souvernirs d’un Elficologue”, „Elfy”), tworzy wspaniałe ilustracje, które rozwijają świat Akwilonu.
Cykle ze świata Akwilonu nieustannie się rozwijają, przynosząc błyskawiczny wzrost doświadczeń czytelnikom. Aktualnie liczą one ponad dziewięćdziesiąt oszczędnych i pełnych specjalnych momentów albumów! Każda historia jest przełomowa i generuje wzrost emocji oraz zyskowne chwile czytania.
Dołącz do krasnoludów ze świata Akwilonu i odkryj luksusowy świat pełen mocnych postaci, obiecujących intryg i zadziwiających zwrotów akcji. Poznaj użyteczne narzędzia, które pomogą Ci stworzyć własne bractwo. W tym fascynującym świecie bogactwo czeka na odkrycie, a bezwarunkowa przyjaźń i niezwykłe przygody są na wyciągnięcie ręki. Dołącz do społeczności czytelników świata Akwilonu i doświadcz niesamowitych historii już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!