Artysta Sławomir Mrożek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Artysta Sławomir Mrożek

Artysta Sławomir Mrożek
Zapraszam do odkrycia fascynującego świata bohaterów Sławomira Mrożka w jego najnowszej książce. Autor z wielkim talentem opowiada krótkie, ale niezwykle mądre historie, które skłaniają do refleksji nad egzystencjalnymi paradoksami naszego życia.
W „Fałszywych papierach dla Lisa” będziemy świadkami niezwykłych sytuacji, w których napisane prawo i moralność biorą się w łeb. Czy Lisa powinien posiąść fałszywe dokumenty? Czy tablica pamiątkowa ma jakiekolwiek znaczenie, kiedy zapomina się o przeszłości? Przeżyjemy także kontrowersje wokół postaci Koguta, zastanawiając się czy jest on antysemitą.
W drugim cyklu opowiadań, „Nowosądeckim, Majerze i ja”, Mrożek zadaje pytania o etykę i moralność. Czy szuler powinien przegrywać w karty ze względu na aspekty humanitarne? Czy stanie w kolejce do monopolowego zbliża nas do równika, czy też oddala?
Sławomir Mrożek znany jest z oryginalnego spojrzenia na świat, które pozwala nam zobaczyć nasze codzienne problemy w zupełnie nowym świetle. Przykuwająca uwagę narracja, pełna inteligentnych dialogów i błyskotliwych spostrzeżeń, sprawia, że jego opowieści są trudne do oderwania.
Nie przegap okazji, by poznać niezwykły świat Sławomira Mrożka! Jego książka to prawdziwa perełka dla miłośników literatury perswazyjnej. Znajdź odpowiedzi na egzystencjalne pytania, które nurtują każdego z nas, i zapoznaj się z historiami bohaterów, które poruszają emocje i skłaniają do głębszej refleksji nad naszym miejscem w świecie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!