You are currently viewing Był sobie piłkarz Część 3 Bugajski Antoni

Był sobie piłkarz Część 3 Bugajski Antoni

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Był sobie piłkarz Część 3 Bugajski Antoni

Był sobie piłkarz Część 3 Bugajski Antoni
Przedstawiamy trzecią część fascynującego cyklu „Był sobie piłkarz” autorstwa Bugajskiego Antoniego. Ta książka składa się z opowieści o polskich piłkarzach z różnych epok, którzy przeżywali zarówno chwile triumfu, jak i porażki. Odkryj ich historie na boisku, w szatni i w ich prywatnym życiu.
Autor wyraźnie nie podąża utartymi ścieżkami dziennikarskimi, nie ograniczając się tylko do wielkich piłkarzy. W tym tomie poznasz ojców sławnych zawodników, takich jak Podolski i Klose, którzy wychowali się w Polsce, by później zdecydować się na emigrację na Zachód. Spotkasz również mało znane postacie, jak Lubański, niegdyś cenny zawodnik ŁKS, który przeniósł się do Kanady i nigdy więcej nie wrócił do swojej ojczyzny. Teraz dzieli się swoją niezwykłą historią z czytelnikami, odkrywając zapomniane i mało znane fakty.
W trzydziestu sześciu piłkarskich opowieściach, tak samo jak w dwóch poprzednich tomach, znajdziesz historie ludzi, dla których futbol był szansą, przygodą, drogą do sukcesu, a czasem nawet trudnym przeznaczeniem. Zapraszamy do odkrycia ich pasji i determinacji, które kształtowały ich życie na boisku.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!